img
img
Nasıl Hesap Açabilirim?
Üye Ol sayfamızdan hesabınızı açabilirsiniz. Hesap açmadan önce Hesap Sözleşmesi'ni incelemenizi öneriyoruz. Hesap açtıktan sonra pazarsahibi.com'da hesap sahibi olabilirsiniz.
Neden Hesap Sahibi Olmalıyım?
Ücretsiz ilan verebilmek, İlgilendiğiniz bir ilanı favorilerinize eklemek, Dilediğiniz bir ilanla ilgili ilan sahibi ile mesajlaşmak, Seçtiğiniz kriterlerde bir aramanızı favorilerinize kaydetmek, Hesap Sahiplerine özel ürün, hizmet ve kampanyalarımızdan faydalanmak için.
Hesap Açarken Nelere Dikkat Etmeliyim?
Bireysel hesabınızı e-posta adresiniz, Google veya Apple kimliğiniz ile açabilirsiniz. E-posta ile hesap açarken; Adınızı, soyadınızı, e-posta adresinizi, şifrenizi eksiksiz doldurmalısınız. Kimlik doğrulama süreçleri açısından kimliğinizde yazılı ad soyad bilgisi ile hesap açmanızı tavsiye ederiz. E-posta adresiniz güncel olarak kullandığınız bir adres olmalı. Size özel tüm bilgilendirmeleri bu adresinize göndereceğimizi hatırlatmak isteriz. Şifreniz en az 8 karakterden oluşmalı, en az 1 harf ve 1 rakam içermeli, ad, soyad ve e-posta adresinizi içermemeli, şifrenizde 3 aynı harf veya rakam yan yana kullanılmamalıdır. Hesap bilgilerinizi doldurduktan sonra, e-posta adresinize göndereceğimiz “Hesabınızı Onaylayın” e-postasında yer alan “Hesabımı Onayla” butonuna basarak hesabınızı tamamlayabilirsiniz. Google veya Apple Kimliğiniz ile hesap açarken; Google veya Apple Kimliğinizi oluşturduğunuz e-posta adresi ve Google veya Apple üzerinde oluşturduğunuz şifrenizi kullanabilirsiniz. Kullanacağınız kimliğinizdeki e-posta adresiniz güncel olarak kullandığınız bir adres olmalı. Size özel tüm bilgilendirmeleri bu adresinize göndereceğimizi hatırlatmak isteriz. Google veya Apple kimliğinizde tanımlı ad ve soyad bilgisi ile hesabınız oluşturulacaktır. Dilerseniz hesabınız oluştuktan sonra Hesabım altından ad soyad değişikliği yapabilirsiniz. • Google veya Apple ile hesap açarken ayrıca bir şifre oluşturmanız gerekmeyecektir. • Google veya Apple tarafından yapılacak kontroller tamamlandıktan sonra pazarsahibi.com bireysel hesabınız oluşacaktır. • "Hesabınızı Onaylayın" e-postası bu süreçte gönderilmeyecektir. • Bireysel hesap ile sadece bireysel işlemler yapabilirsiniz. Bireysel hesabınızı hiçbir şekilde ticari amaçlarla kullanamazsınız.
Bazı E-posta Adreslerini Kullanamıyorum?
pazarsahibi.com’da hesap açma esnasında Gmail, Hotmail, Outlook, iCloud gibi dünya çapında geçerliliği olan servis sağlayıcılara ait e-posta adreslerini veya şirket e-posta adreslerini kullanmanız beklenmektedir. Güvenilir olmadığı değerlendirilen servis sağlayıcılara ait e-posta adresleri ile hesap açılmasına izin verilmemektedir.
Nasıl İlan Verebilirim?
pazarsahibi.com’da İlan vermek için, giriş yaptıktan sonra ücretsiz ilan ver linkine tıklamanız yeterlidir. Açılan sayfada ilanınıza en uygun üst ve alt kategorileri belirledikten sonra ‘Devam et’ linkini takip ederek diğer bölümlere geçebilirsiniz. Bu bölümlerde; • İlanınıza ait başlık ve açıklamaları yazma, • Fiyat ve ürün detaylarını belirleme, • Eğer varsa ürüne ait fotoğraf ve video görüntülerini ekleme, • İlanla ilgili teknik hizmet talebinizi ve ilanınızı ön plana çıkartacak doping seçeneklerini belirleme, • Ödeme tercihinizi belirleme, işlemlerini tamamladığınızda ilanınız yayına hazır hale gelecektir. Yayına hazır hale gelen ilanlar kontrol edilmek üzere ilan editörlerimize gelecek ve İlan Verme Kuralları’na uygun ilanlarınız en geç 6 saat içinde yayına alınacaktır.
Kullanıcı

265

Ziyaretçi

2455

Beğeni

1254

Paylaşım

4222


Geri

Anasayfa

Üye Giriş

Üye Ol

İlan Ekle