img
img

Üyelik Sözleşmesi ve KVKK Metni

Sözleşmeler

pazarsahibi.com alıcı ve satıcıların elektronik ortamda ticaret yapabildikleri bir platformdur. Bu platformda yürürlükte olan tüm ticari kural ve kanunlar geçerlidir.

pazarsahibi.com üzerinden yapılan faaliyetler ve alım satım işlemleri sözleşmeler ve kurallarla belirlenmiştir.

Bu bölümde;

  • Kullanıcılar ve pazarsahibi.com arasındaki ilişkileri düzenleyen “Üyelik Sözleşmesi” ni okuyabilir, 
  • pazarsahibi.com kuralları ve politikalarını inceleyebilir,
  • pazarsahibi.com’ da satışı yasak olan “Yasaklı Ürünler Listesi“ni de görebilirsiniz. 

Güven Damgası, sadece ilgili Tebliğ uyarınca GDS tarafından incelemesi, takibi ve kontrolü sağlanan mevzuata uygunluk kriterlerinin varlığına delalet eder. Bunun haricinde Güven Damgası Sağlayıcısı, hiçbir suretle taraflar arasındaki sözleşmenin garantörü ya da taahhüt edeni olarak anlaşılamayacağı gibi, E-ticaret sitesinde bulunan mal ya da hizmetlerin ayıptan ari vasıflarının ve eksiksiz temin ve tesliminin kefili de değildir. Ayrıca Güven Damgası Sağlayıcısı malın teslim edilmemesi, geç teslim edilmesi ya da taahhüt edilen niteliklere uygun olarak teslim edilmemesi hallerinden hukuken hiçbir surette sorumlu tutulamaz.

1. Taraflar

İşbu Bireysel Üyelik Sözleşmesi (bundan böyle “Üyelik Sözleşmesi” olarak anılacaktır); “Saygı mahallesi toros caddesi no:193 Konak / İZMİR” adresinde mukim .Darkblueajans-pazarsahibi bilgi teknolojileri (bundan böyle kısaca. “Pazarsahibi” olarak anılacaktır) ile www.pazarsahibi.com Portalına üye olmak için işbu Üyelik Sözleşmesi ile ayrılmaz parçası olan eklerine ve pazarsahibi.com Portalında yer alan şartlar ile kurallara onay veren “Üye” arasında elektronik ortamda akdedilerek yürürlüğe girmiştir.

Yorumlar

Yorum Yap

Kullanıcı

265

Ziyaretçi

2455

Beğeni

1254

Paylaşım

4222


Geri

Anasayfa

Üye Giriş

Üye Ol

İlan Ekle